Eva hermanová.png

Vzhůru do tajů Microsoft Office, Microsoft 365, Windows.. a kdo ví kam dál :-)!

Tato web stránka vznikla primárně z potřeby sdílet s účastníky mých školení elektronické materiály, které jsem pouze zmínila, slíbila a nebo nově objevila. Internet je obří studnicí informací a já místo abych tvořila více či méně zdařilé duplikáty toho co již existuje, zde budu sdílet odkazy nebo přímo materiály ke stažení od ostatních lektorů, počítačových škol a jiných tvořitelů zajímavého obsahu.

Pár řádků o IT lektorce..

Jsem lektorka primárně v oblasti Office aplikací, Microsoft 365 a Windows pro uživatele. Dá se říct, že se solidním přehledem v produktech Microsoft s mírným přesahem do dalších aplikací, nástrojů a prostředí jako Google, Adobe, správa sociálních sítí, tvorba jednoduchých webů ze šablon či jejich správa, základy programování HTML a Java, telekomunikací atd.

Při výuce vycházím hodně ze své praxe v obchodních a marketingových odděleních firem, kterými jsem si reálně prošla a vděčím jim za skvělou průpravu (RETIA, a. s. Pardubice, Microsoft ČR, 100Mega Distribution Brno) a nebo z praxe firem jimž v současné době pomáhám či je školím.

Nejsem na to nikdy sama - spolupracuji se školícími centry a školami jako je AbecedaPC, Czechitas, FocusPeople, GOPAS, Hertin, Ideahelp, NICOM a jsem také  hrdým lektorem společnosti Navertica a Expinit - špičkových dodavatelů IT řešení. Všem tímto děkuji za to, že mi dávají svou důvěru a že si můžeme ve všem vzájemně vyjít vstříc! 

Občas publikuji tipy na práci v Office, tvořím výuková skripta a objevuji nové dimenze hlavně v počítačové branži :-). Ráda řeším s klienty při nebo i po výuce "jejich" příklady, tak aby jim kurz byl maximálně přínosný.

Celý můj profil včetně životopisu najdete na síti LinkedIn.

Chcete školení?